slide
slide
slide

Projektowanie graficzne

Projektowanie graficzneProjektowanie graficzne staje się niezbędnym elementem promocji firmy czy tez produktu. Nasza firma zapewnia kompleksowe i indywidualne podejście do każdego klienta, oparte na wieloletnim doświadczeniu oraz śledzeniu najnowszych światowych trendów w tej dziedzinie.

Projektowanie graficzne

W naszej firmie projektowanie graficzne składa się z dwóch etapów: procesu projektowego i przygotowalnia do druku. Zaczynają się one od określenia koncepcji produktu, poprzez wykonanie i obróbkę zdjęć, opracowanie graficzne i skład, aż po wydruki próbne i przygotowanie proofów drukarskich.

Projektujemy i przygotowujemy elementy identyfikacji wizualnej: materiały reklamowe i promocyjne, opracowanie graficzne znaku, reklamy (również prasowej), plakatów, zaproszeń, opakowań, map lub planów miasta, projektów druków akcydensowych, wszelakie wydawnictwa reklamowe, foldery, katalogi, gazetki reklamowe, broszury, teczki firmowe, ulotki, wizytówki, gadżety reklamowe pomagające w promocji firmy etc.

Reklamy zewnętrzne

Od czasu, kiedy nasza firma podjęła wyzwania związane z reklamą zewnętrzną, nabraliśmy dużego doświadczenia w zakresie projektowania, wykonywania i montowania reklam zewnętrznych takich jak:

  • kasetony jednostronne
  • kasetony dwustronne
  • kasetony świetlne
  • plansze reklamowe
  • bannery

Nasze doświadczenie w projektowaniu grafiki zapewnia wysoką jakość wykonania, świetny projekt i maksymalną efektywność reklamy.

Reklama internetowa

Oferujemy Państwu stworzenie ciekawej i zajmującej strony internetowej będącej wizytówką i przedstawieniem działalności Państwa firmy w Internecie. Strony tworzymy od podstaw, dostosowane do indywidualnych wymagań klienta, uwzględniając grupę docelową odbiorców, rodzaj i charakter promowanej działalności, osobiste preferencje klienta. Zapewniamy również podstawowe działania wspomagające SEO.

Tworzymy także strony dla osób prywatnych, takie jak portfolio, galerie czy też osobiste strony klienta.

W projekcie szaty graficznej strony (layout) uwzględniamy takie elementy jak logo czy kolory firmowe, oraz dotychczasowe materiały reklamowe jakie Państwo przedstawiają jako wytyczne dla stylistyki strony. Projektowanie graficzne wyglądu stron internetowych opieramy na najnowszych trendach panujących w Internecie.

Tworzymy strony łącznie z zaawansowanymi animacjami wykonywanymi w technologii Flash lub na Państwa życzenie istnieje możliwość wykonania kompletnej strony w tej technologii.

Ze względu na indywidualny charakter i przebieg pracy nad stroną nie podajemy cennika jednak możemy zapewnić o wysokiej konkurencyjności naszych cen.

Zobacz również

Nadruki

Nadruki

Druk

Druk

Reklama

Reklama

Powiązane produkty

Wizytówki

Wizytówki

Zaproszenia

Zaproszenia

Ulotki

Ulotki

Plakaty

Plakaty

Banery

Banery

Kalendarze

Kalendarze

Foto-książki

Foto-książki

Szyldy

Szyldy

Ostatnio modyfikowane Wrzesień 18th, 2012 przez admin

Losowe produkty z naszego sklepu

Wiercenie otworów

Wiercenie otworów
Cena: 1.8 zł

SSD2 Kalendarz zdzierak

SSD2 Kalendarz zdzierak
Cena: 3.96 zł

Kalendarz promocji

AEC v1.0.4

Mapka


Pokaż Margraf na większej mapie

Kontakt

UWAGA: zmiana lokalizacji
Punkty: Mazowiecka 25/211 oraz al. 29 Listopada 32D w Krakowie, zostały przeniesione na ul. Dworcową 6c, Kraków.

ZAPRASZAMY DO NOWEGO PUNKTU

Drukarnia, Introligatornia, Laser, Pieczątki, Fotograf, Foto-Albumy, Xsero, Reklama
ul. Dworcowa 6c
30-556 Kraków
czynne PN 10:00-18:00, WT-PT 9:00 do 17:00
tel. 12-294-56-56
tel. 12-412-85-55
tel. kom. 502-253-259
tel. kom. 533-030-050
biuro@margraf.pl
druk@margraf.pl